Na všetkých užívateľov služby Tesco mobile čaká príjemné letné prekvapenie – kampaň „Zadarmo + 20%“. V období od 2. júna do 31. augusta 2010 sa oplatí zákazníkom Tesco mobile telefonovať viac – každý užívateľ totiž pri dobytí kupónom získa až 20% kreditu navyše.
Ako to funguje
Stačí si dobiť svoju Tesco mobile SIM kartu 10 eurovým dobíjacím kupónom a Tesco mobile k tomu zákazníkovi pripočíta 2 eurá navyše. Kampaň „Zadarmo + 20%“ sa začala 2. júna a bude prebiehať celé leto až do 31. augusta. Zákazníci môžu toto zvýhodnenie využiť až trikrát počas kampane.
Postup:
zašlite aktivačnú SMS v tvare Bonus na číslo 99222
kúpte dobíjací kupón v hodnote 10 eur
dobite si kredit kupónom v hodnote 10 eur
kredit sa automaticky navýši o 2 eurá
Aj noví zákazníci získajú
Noví zákazníci služby Tesco mobile získajú počas letnej kampane tiež zľavu – pri zakúpení SIM karty Tesco mobile spolu s dobíjacím kupónom v hodnote 10 eur dostanú SIM kartu v hodnote 2 eurá celkom zadarmo.
O službe Tesco mobile
Tesco mobile je partnerský produkt Tesco Stores SR, a. s., a spoločnosti Telefónica O2 Slovakia, s. r. o., predávaný v rámci predajnej siete Tesco. Služba bola uvedená na komunikačný trh vlani. Ide o jedno z najlacnejších volaní, služba totiž garantuje užívateľom jednotnú cenu 10 centov za minútu a za SMS počas celého dňa do všetkých sietí v SR. Cena ostáva rovnaká aj pri telefonovaní do sprístupnených pevných sietí vo všetkých 26-tich členských štátoch EÚ.
Spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 81 obchodov – 5 obchodných domov, 5 Expresov, 40 hypermarketov, 1 Extra, 30 supermarketov a 16 čerpacích staníc. So svojimi vyše 8 300 zamestnancami patrí spoločnosť Tesco k najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi to najlepšie a stať sa obchodom pre všetkých.
